فروش اینترنتی صنایع دستی تبریز

فروش اینترنتی صنایع دستی تبریز

کلانشهر شهر تبریز با قدمتی بیش از 3500 سال،مرکز استان آذربایجان شرقی ، با 2167 کیلومترمربع مساحت و با حدود دو میلیون نفرجمعیت، بزرگترین شهر شمال غرب کشور و سومین شهر بزرگ ایران بعد از تهران و مشهد میباشد. تبریز در زمان پایتختی صفویان، بعنوان پنجمین شهر بزرگ جهان شناخته میشد و همچنین بزرگترین، مهمترین و متجددترین شهر ایران در عصرقاجار بود. این شهر پایتخت سیاسی ایران در زمان خوارزمشاهیان، ایلخانان، چوپانیان، جلایریان، اتابکان، تیموریان، قره قویونلو، آق قویونلو، صفویان و پایتخت دوم (ولیعهد نشین) قاجاریان محسوب میشد. آب و هوای تبریز در زمستانها سرد و در تابستانها خنک و دلنشین میباشد.

معرفی صنایع دستی تبریز

تبریز از مراکز عمدهٔ صنایع هنری و صنایع دستی و به ویژه قالی، سرامیک، سفال، جواهرآلات و نقره‌کاری در ایران به‌شمار می‌آید. قالی تبریز مهم‌ترین صادرات صنایع دستی تبریز به‌شمار می‌رود.

 این نوع قالی به‌علت نوع خاص بافت، طراحی ویژه، و کیفیت بالا دارای شهرت جهانی است که صادرات آن یکی از منابع قابل توجه ارزی در ایران به‌شمار می‌آید. تبریز، در حال حاضر از سوی «شورای جهانی صنایع دستی» به عنوان «شهر جهانی بافت فرش» انتخاب شده‌است. صنعت چرم تبریز نیز جزو پیشروان صنایع چرم ایران است. کیفیت کیف و کفش تبریز در سطح کشور شهره است. در سال ۱۳۸۷ خورشیدی حدود ۹۰ درصد از ۳۰ میلیون جفت کفش تولیدی در ایران در این شهر تولید شده‌است.

چگونه محصولات دستساز خود را در شهر تبریز بفروشیم ؟

یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران سایت دستساز از ما میپرسن اینه که چگونه محصولات صنایع دستی و دستسازمون رو بفروشیم؟

جواب این سوال رو ما در یک محتوا با عنوان چگونه محصولات دستساز خودرابفروشیم عنوان کرده ایم ام به صورت مختصر برای شما عزیزان در اینجا به شرح این مطلب می پردازیم.

محصولات صنایع دستی و دستساز تا به امروز در وبسایت های مختلفی بفروش میرسید که به دلیل پراکندگی محصولات این وبسایت ها جامعه آماری خریداران محصولات شما به صورت حرفه ای و تخصصی اقدام به خرید محصولات صنایع دستی نمی کردن از جمله این وبسایت های می توان به : دیجیی کالا ، شیپور ، دیوار ، اینستاکرام و … اشاره نمود ، که از حق نگذریم هم دریچه های خوبی برای فروش محصولات هستند و معایبی و مزایای زیادی رو هم دارن ، اما فروش محصولات صنایع دستی و دست ساز در سایت ما بزرکترین مزیتی رو که داره اینه که بدون هزینه اولیه و تنها در صورت بفروش رفتن محصول هزینه پرداخت خواهید کرد و جامعه آماری مخاطبان شما به صورت تخصصی اقدام به خرید محصولات دستساز می نمایند که این بعث افزایش احتمال خرید محصولات شما عزیزان می شود.

در صورتی که قصد فروش صنایع دستی تبریز در  وبسایت دستساز رو دارید لطفا در چت آنلاین یا به شماره 09308441104 در واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

بازدیدها: 14

majid.salari1995
مرداد 21, 1399